Tak. Rok je fuč. Sezóna ofiko zavřená. Chybíte mi. Jako každý rok ;-)

A jako každý rok přicházím s nabídkou a pozváním do bláznivého kraje bohnického na 4M, a to v termínu 6. – 8.12.2019. Nájezd může být od pátku 6.12 cca po 17. hodině (prosím dejte mi vědět, kdo), ovšem hlavní nával předpokládám během sobotního rána a dopoledne. Tomu je přizpůsoben i hlavní program, který spadá na sobotní pozdní odpoledne, což je dlouho slibovaná tajemná návštěva hřbitova bláznů (možná i s odborným výkladem, ale to ještě není jisté).  Na pátek připravím nějakou hutnou teplou polévku s chlebem, v sobotu se bude servírovat řízek s bramborovým salátem. Na koho předloni nezbylo, nechť si přivstane :-D Ostatní jídlo je klasika – ulov si, co potřebuješ ;-)

Co je nutné: jelikož počet postelí velmi omezen (znáte), je nutné vzít károšky a spacáky. Také prosím o nahlášení, kdo přijede a kdy, abych mohla případně přizpůsobit sobotně-dopolední program, který je zatím otevřený, právě z důvodu nájezdů.

Co není nutné: jídlo zajištěno. Kdo chce vzít cokoli jiného k oživení tabule, bude přivítám širším úsměvem hostitelek ;-) Kdo vezme dobré pití, dostane pusu :-D

Takže to zkrátím: přijeďte, moc se na vás všechny těšíme!!

Maky a Lůca

4M 2019 aneb Přátelé, pojďme se sejít!
Štítky:        

Napsat komentář