Drazí zimně-spolutrpící. Blíží se nám Motosalon 2019 (konečněéé, hurááá, jupíííí, juchůůů) a tak pro vás mám pár informací ohledně ubytování. Čtěte pozorně – z důvodu maximálního pohodlí jsme se po dohodě s Vikingem a Sipem rozhodli připravit vám ubytovací bojovku a prověřit vaše schopnosti organizační, orientační, jakož i míru inteligence, jak níže:

1) PŘÍJEZD 27.2.-1.3.(do cca 16.00 hod)
Kdo se hodlá do Prahy dostat v tomto období, bude vřele uvítán na známé adrese u Maky v Bohnicích. Bohužel všechny pracovní dny jsem v práci, takže vám nedokáži zajistit zábavně-společenský program (kromě večerů, kdy posedíme, pokecáme, s (M)mírou popijeme). Každopádně jídlo bude, kdo chce hodit do placu něco dobrého v tekutém stavu, bude vítán dvojnásob. Nutné sebou károšky a spacáky (počet lůžek omezen). Byt je vám samozřejmě k dispozici, včetně kuchyně, vany a záchodu ;-) Organizace výstavy jako takové (lístky, časy, přesuny) zůstává na bedrech páně Bufa, jenž si to samozřejmě užívá na nejvyšší míru. Ve čtvrtek je novinářský den, v pátek s Dědóškem plánují pokochnout po Práglu a doplnit vědomosti v některém z tematicky blízkých muzeí. V pátek mezi čtvrtou a pátou odpolední se všichni bohničtí azylanti pod dohledem statného ošetřovatele sbalí a plynule se přesunou do příhodnějšího ubytování Diakonie na Vinohrady.
Zatím jsem zaznamenala příjezd těchto jedinců:
Maky
Buf
Dědóšek
Pepa Horský
Petr Havlik
Dragon (pá dopo)
Sharki

2) PŘÍJEZD 1.3.(po 17.00 hod)-2.3.
Pro všechny přišedší v tomto čase už budou otevřena vrátka v Diakonii na Vinohradech, na adrese Belgická 22. Při příjezdu na místo kontaktujte Vikoše. Povinně karitaty a spacáky, protekční místa na postelích a rozkládacím gauči jsou vyhrazena seniorům, nemocným a těhotným ženám. Máme rezervaci prostor ve druhém patře, které našemu kongresnímu zaměření lépe vyhovují. K dispozici kuchyňka, jídelní kout, sprchový kout, záchod. Raut zajištěn, lahvinky vítány. Páteční večer diskuze na náročná témata, jako např. 1.nákup a prodej motocyklů v klubu, 2.jak je zima dlouhá, 3.sezóna děsně uteče a budou vánoce. V sobotu dopoledne (cca 9.30) přesun do Letňan na samotnou výstavu, kde strávíme den ácháním, nákupy, obědem a ještě pro jistotu jedno kolečko mezi oblíbenými stánky. Odpoledne přesun zpět na Belgickou k pokračování hlavního programu – předávání cen a vyhlášení největšího motomagora sezóny 2018 (všichni členové loňského roku povinně připravit sečtené ujeté km), třeba bude i Dědóškova tombola? A pak už se jen budeme dohadovat nad termíny a cíly našich společných akcí v začínající sezóně 2019, takže se hodí, pokud budou mít všichni jasno o svých dovolených, plánech atp. Diáře a boxovací rukavice sebou!!
Přihlášení:
Viking (pa odpo)
Martin Procházka (pá večer)
Hráďa
Hráďová (?)
Jarda Březina (pá odpo)
Andrejka (so dopo?)
Sip (so dopo)
Lucka (pá odpo ?)
+ bohnická suita
+ na kukačku Jurek a Generál (so večer)

3)
3.3. po 10.00 hod – POZOR! ROZCHOD!

P.S.: pokud se někdo někde nenašel a chtěl by se najít, A-NE-BO! by chtěl kdokoli cokoli upřesnit kolem svého příjezdu, A-NE-BO! by měl kdokoli jakýkoli dotaz – pište mi na mesik, ne vždycky můžu vzít telefon. Nebo Vikošovi. Ohledně organizace výstavy zase na BuFa. Šak už víte.
Připoutejte se. Nekuřte. Pořadí pacientů určuje lékař.
:-)

Maky

Motosalon 2019

1 komentář u „Motosalon 2019

Napsat komentář