1. Motosalon – Brno: 6. – 8. března (spaní bude upřesněno před akcí, je více variant. U Pepy to zřejmě nebude, ještě nemá hotovo). Organizuje Buf s Pepou, Dědóškem a Martinem?

2.MotoProcitnutí: 7. – 9. května, DYCKY MOST! Výlety po Českém Středohoří a pokud bude počasí, tak i po Krušných horách. Večeře v Severce? Serpentýnky na výhlídku, projížďka po Autodromu Most? Návštěva přesunutého kostela? Akce platí, ale pro omezený počet účastníků. Více na Facebooku.)

3. Harley Days Praha: 4. – 6. září, Praha holešovické Výstaviště, prima zábava nejen pro harlejáře, ale pro celou rodinu. Akce byla přesunuta z července, takže se nakonec bude konat!!!

4.Voldušské Jiskry – 17. ročník: 5. července, aneb v předvečer Mr. Jana upalujeme husu. Letos oslava 20 let Vikingů ve Volduchách pro přátele a známé. A mezipřistání před MotoÚletem. Organizuje Viking. AKCE PLATÍ, i přes nařízení vlády se do 50 osob vejdeme.

5. MotoÚlet: 6. – 12. července, Alpy. Výroční úlet. Dosud neježděné nebo zřídka ježděné trasy. Možnost relaxu i pěších výprav. Dorost vítán. Návrh trasy zde. RUŠÍME Z NAŘÍZENÍ VLÁDY (fuck off čínskej brouk). Namísto toho bude EvangMotoCoronaTour – viz samostatná pozvánka. EDIT: Pokud se uvolní hranice, je tato akce stále ve hře.

6.MotoVíkend: 21. – 23. srpna, ZA STRÝČKEM PEPINEM DO POSTŘIŽINSKÉHO PIVOVARU aneb „Ten Francin je nějaké chabrus na nervy, měl by si podle spisku páně Batysty, omévat přirození vlažnó vodó.“ Vysočina – Polička, skanzen Veselý Kopec, Dalešice, Věcov. Návrh trasy zde. Organizuje: Viking

7.MotoUsínání: 25. – 28. září, Hustopeče. Vínečko, kloboucké kopečky, Moravěnka! Organizuje Viking a ?

8.4M (Makyin Mikulášský Moto Mejdan): 4. – 6. prosince, Praha Bohnice a největší panelák v ČR, aneb čertovsky dobrá akce s andělským obsazením. Organizuje Maky, Luci a Kytí

Změny v termínech a místech jsou vyhrazeny. Sledujte aktuální pozvánky a dění, nejlépe na Facebooku klubu.

Kalendář akcí 2020: Slavíme 15 let!!!

1 komentář u „Kalendář akcí 2020: Slavíme 15 let!!!

Napsat komentář