Jak už asi tušíte, letos si – k radosti některých – můžeme o Stelviu nechat jenom zdát. Ale na druhou stranu: u nás je taky hezky a termín máme už všichni zabukovaný, tak proč sedět doma, toho si letos užíváme až dost.

Proto vám představuji interaktivní nástřel náhradní varianty EvangMotoÚletu – EvangMotoCoronaTour!

Vycházíme z předpokladu cesty po ČR. V plánu jsou přeshraniční místa jako varianta, že příhraniční turistika bude dovolená (varianta vnitrozemí tam je taky).

Termín zůstává: 5. – 12. 7. 2020

5. 7. jsou vodušské jiskry

6. 7. cesta do Jáchymova – cestou Teplá a údolí řeky Teplé a cínový důl s bývalým pracovním táborem. https://mapy.cz/s/recebaparo

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcShLxNtQfKgkBfkHFOnIVsGkt5go3KVI0T-EFaXolL-H9EWrlxu

7. 7. Challange No. 1: první výzva pro vás: máme den na výlet po okolí. Očekávám od vás návrhy na trasy. Cíl a start bude v Jáchymově (kdyby Jáchymov nevyšel tak Červený Hrádek). Takže plánujte a navrhujte.

8. 7. Přesun do Krkonoš – cestou pokud dovolí Oybín – Libverda Sud – nocování zkusíme Křižlice, Herlíkovice, Vrchlabí. https://mapy.cz/s/hejehafulu

9. 7. Přesun na Solu (Sola jako jediná je zatím jistá a zamluvená, můžeme tam tlít až do neděle, nebo zvolit variantu viz níže). Je to taky kus cesty, ve druhé půlce je rychlá varianta. https://mapy.cz/s/nofejocone

10. 7. Challange No 2. Těším se na vaše návrhy :-) Cíl a start je Sola gratia.

11. 7. Challange No 3. Opět čekám na nás všechny ohromíte nádherným výletem. Jeho cíl může být znovu Sola, nebo třeba Blansko, kdyby Dědóšek dovolil.

12. 7. domů

Tak to je pro zatím asi tak všechno :-) Vaše Challange návrhy pište do komentů na FB, pak necháme hlasovat nebo si každý vybere, co by rád.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRlHrGDJ4fBF09Keexw-IJqd15XD1yizKSLInyaYk166GZfDKoA
Myslím, že si to užijeme kdekoli, že?

Já pohlídám ubytování. Plánujeme nebrat stany a hledat ubytování nejméně s matrací. A budu vás informovat, když se dovím něco nového. Úkol pro vás je jasný: chopit se Challange! Stejně teď nemáte co dělat, že?

EMCT aneb EvangMotoCoronaTour

Napsat komentář