Romantická stezička Splugen Pass ve Švýcarsku

1. Motosalon Praha: koronáč nedovolil, ale dovolil narychlo sraz 7.-9.5. v Blansku. Tato skvělá akcička, za níž děkujeme Dědóškovi a Bufovi je již over.

2.MotoProcitnutí: 28.-30.5. Lia a Milan nás zvou na Zbraslav do jejich domečku se zahradou. Ubytování u nich v obýváčku, pro 4 VIP osoby i na posteli, případně ve stanu. Adresa: Kubínova 1094, Praha – Zbraslav. Nájezd motorkářů je možný po 15. hodině.
Program:

  • Pátek: kromě sejítí a pokecu se zajedeme podívat do Braníka na Noc kostelů. Místní legenda, fanda motorkářů, ukulele player a nejvlasatější farář ČCE Jarda Pechar se na náš těší!
  • Sobota: se projedeme po Křivoklátsku a Brdech s naprosto nutnou zastávku v Grillbaru Míšov.
  • Neděle: Pro zájemce Bohoslužby na Braníku, jinak rozjezd domů
Evangelický kostel Praha Braník
Jediná zachovalá busta Járy Cimrmana

3.Voldušské Jiskry – 18. ročník: Zcela výjimečně se sejdeme nikoliv v předvečer Mr. Jana, ale již v neděli 4. července. A to proto, abychom mohli v pondělí vyrazit na:

4. MotoÚlet: 5.-11. července. Jiskry jsou úvodem Úletu. Cílem MotoÚletu budou:

  • Destinace 15 nejkrásnějších švýcarských průsmyků, jako například romantická stezička Splugen Pass (viz obrázek). Anebo – pokud nás nikam nepustí, (což se v tuto chvíli jeví jako nereálně), tak:
  • Mototour Československý – opačná strana republiky. Projeli bychom Hodonínsko, Bílé Karpaty, Beskydy s možností pobytu v Sola Gratia v Bystřici pod Hostýnem. Pokud by situace dovolila, bylo by to brouzdání na Česko-Slovenském pomezí.

5. MotoUsínání: 10. – 12. září. Nabízí se Jeseníky. Ubytování je v řešení. Ale jisté je, že při této příležitosti zavzpomínáme a dodatečně se rozloučíme s naší motokamarádkou Jiřinkou, která nás v srpnu 2020 nečekaně opustila. Rozloučení proběhne v sobotu 11. září u Mirka Sáblíka na zahradě. A protože Jiřinka byla motorkářka, zavzpomínáme na ní i během projížďky po Jeseníkách.

Jiřinka

6. MotoUsínání 2: 28.-31. říjen je nejlépe trávit na Moravě. Tam určitě bude nejtepleji. Sejdeme se proto U Langrů v Dolních Věstonicích, co mají vinařství, hotel i kemp s chatkami. Kdo by chtěl spát v hotelu, nechť si ho obratem rezervuje neboť na svátky tam zřejmě bude plno. Cena je 600,- Kč za lůžko. Kemp není nutné rezervovat, stojí od 200 do 250,- Kč/os/noc. Ale zasejc při chladném počasí si raději vemte teplé spodní prádlo, neboť chatky nejsou vytápěné. Je možné i stanovat nebo spát v autě. Tato akce je vhodná i pro celé rodiny či alespoň pro partnery. Bude-li teplo, budeme jezdit, bude-li chlad uděláme výlety koňmo. A pak navečer zalezeme na vínko do sklípku a bude nám fajn.

Kemp U Langrů
Degustace Vinařství Langr

7. 4M (Makyin Mikulášský Moto Mejdan): 3. – 5. prosince, aneb čertovsky dobrá akce s andělským obsazením. Ubytování bude řešeno a) Do max. 8 účastníků v Praha Bohnice a největším paneláku v ČR ( u Maky a Sipa), pokud nás bude víc než 8, tak b) v Belgická 22, Praha 2 Vinohrady ve služebním diakonickém kvartýru.

Změny v termínech a místech jsou vyhrazeny. Sledujte aktuální pozvánky a dění, nejlépe na Facebooku klubu.

Kalendář akcí 2021

Napsat komentář