Motokamarádi a motokamarádky,

blíží se naše Procitnutí ku příležitosti pořádání závodu 300 zatáček Gustava Havla v Hořicích.

300z_g_hKdy: 16.- 18.5. 2014, v pátek nejdříve po 17,00

Sraz a spaní bude na adrese: Puchmajerova 937, Dvůr Králové nad Labem.

Budeme hosty zatím neobydleného domu Aleše Mosteckého, faráře místního evangelického sboru. K dispozici bude bydlení ve 2x 2+1, 2 toalety, koupelna, dvorek a garáž. Bude tedy kam i bezpečně postavit naše strojovny.

DVŮR K N LPUCHMAJEROVAProgram:

  • Pátek 16. 5., od 17,00: Příjezd, ubytování, příprava večeře, pokec. Nebude skutečně možné se sejít dříve, než v 17,00. Nedočkavci nechť tuto zásadní informaci vezmou na vědomí. :-) V opačném případě budou trubkovat před brankou dvora.
  • Sobota 17.5.: Snídaně, projížďˇka po okolí, od 16,00 shlédnutí měřeného tréninku litrů, po ukončení možnost projížďka závodní trati. Večer buď:
  1. účast na doprovodném programu závodů (když se budeme chtít drobet odvázat, můžeme na dojezd do a z Hořic použít taxi),
  2. nebo hospoda rovnou ve Dvoře Králové n/L.
  3. nebo pokec s místními (nabídku na besedu s EvangMoto dostali, uvidíme, bude-li zájem)
  • Neděle 18.5., bohoslužby v evangelickém kostele začínají již v 8,30 na adrese nám. Odboje 1128
    544 01 Dvůr Králové nad Labem. Není to úplně blízko, bude to na přejezd motorkama. Po Bohoslužbách se můžeme jet podívat na průběh závodů. V 11,00 začíná závod 6-ti stovek a pak dál podle kategorií až do 15:40. Kdo se bude chtít zdržet, má prostor. Pak rozjezd a tradá domů.

Projížďka by mohla vypadat takto. Finální destinací je Pec pod Sněžkou. Trasa vede po pěkných silničkách mimo hlavní tahy. Mohli bychom vyzkoušet lanovku až na Sněžku, juknout se z hory dolu, která podle posledních informací o jeden metr vyrostla (bohužel na polské straně), ale v mezipřistání na Růžohorkách je bezva hospoda a mohli bychom si tam dát oběd. Nezapomenu na jejich ovocné knedlíky.

V Peci pod Sněžkou je taky bezvadná bobová dráha. Nedá vám to si ji dát vícekrát. Cestou zpět můžeme udělat zastávku na hradu Pecka, odkud pocházel náš známý skladatel staré hudby Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic, jeden ze tří popravených pánů na Staroměstkém náměstí roku 1620.

Kdyby někdo chtěl přijet i s rodinou (dětmi), pak přímo ve Dvoře je ZOO se Safari. Kdyby bylo vedro, není problém zajet na Rozkoš se vykoupat, je to pár km.

Prosím, vezměte si s sebou karimatky a spacáky. Pár matrací tam asi bude, ale rozhodně ne pro všechny.

Budu rád, když mi pod článek do komentářů potvrdíte svou účast. Pokusím se zajistit páteční večeři, tak abych věděl, pro kolik lidí.

Těším se na viděnou :-)

Viking

EM Procitnutí 2014 – pozvánka

14 komentářů u „EM Procitnutí 2014 – pozvánka

Napsat komentář