EvangMotoBando,

čeká nás další „překvapivé“ setkání. Od pátka večera 7. 12. do neděle 9. 12. 2018 a tedy v mikulášské době se spolu sejdeme v Liberci!

Sloučíme dvě akce naráz. A to 4M (Maky Možná Má Malomocenství nebo Máku Mele Maky Mnoho či jakýho čerta ta původní zkratka je) s Mikulášem, kterej Viking vyhrál udělat Hradeckejm na jejich svatbě. Proto Hradecká 4MACE.

Za účelem zformování se do mikulášského šiku Viking shání anděly a čerty, co s ním půjdou na Hráďu a Léňu. Hlašte se do zpráv pod článkem (nebo na facebooku). A protože u Hradcovejch fakt není mnoho místa a nadto nechceme vybydlet jejich hnízdečko lásky, tak snad kromě mikulášského BAF, které Hráďa a Léňa vůbec nečekají, že, budeme sídlit na evangelické faře v Liberci.

Pan farář nám zamluvil místní hostinský byt 1+1 s 5 postelema pro ženy, děti a zkušené, rozuměj pro zraněného Bufa+Martinku, Dědóška, Pepu, Sharkiho a kromě toho ještě sborové prostory. Spaní na karimámách a karitáťkách ve vlastním chápacím pytli. S jednou podmínkou – v sobotu dopo (do 9,30!) musíme sborové prostory dočasně vyklidit, páč se tam scházejí naši ukrajinští bratří k Bohoslužbám. Odpo už je fara zase naše.

Možná nás sbor překvapí prosbou o společné setkání. To jako že bychom mohli udělat nějakou společnou besedu, na který bychom se představili, promítli pár fotek z našich cest, rozdali pár samolepek nebo letáků klubu, přiťukli horkou tennessee honey nebo tak nějak. Čoek nigdy neví, kdo kolem nás brousí a jednoho krásnýho dne se přidá :-)

Co by se dalo dělat:

Kromě Mikuláše (ten je teda povinně) můžeme

Místo setkání:

Farní úřad Českobratrské církve evangelické
 Masarykova 454/22
 460 01 Liberec 1

Na stránkách liberec.evangnet.cz  najdete i popis cesty, jak se na faru dostat.

Přihlášky:

do komentu pod článkem nebo SMS: 608 623 673

P.S. ZMĚNA ZMĚNA ZMĚNA ZMĚNA!!!

Sejdeme se nikoliv na Evangelické faře v Liberci, ale u Hradcovejch:

Sídliště 538, 463 62 Hejnice

Počet přihlášek je v takový míře, že to hnízdečko lásky Léni a Hrádi půjdem drobet načechrat. :-)

Hradecká 4MACE

Napsat komentář