Pražští turisté nalezení poblíž vinného sklípka u Věstonic, datováno asi 10. století PC. Archeology zaujala pozice koster – jakoby stále hodovaly.

Chlapci a děvčátka! Blíží se MotoUsínání vol2!

A to v termínu 28.10. – 31.10.2021 v Kempu U Langrů v Dolních Věstonicích. A tedy Jižní Morava, vínko, pohoda, jazz! Kdo nezaváhal a objednal si hotel včas (ad instrukce v kalendáři akcí), asi udělal dobře. Už je tam plno. V kempu je toliko 7 dřevěných chatek, rozpis níže. Všechny jsou rezervovány pro EvangMoto. Chatky s venkovním posezením jsou vybaveny: lednicí, rychlovarnou konvicí, sklenice + hrnky a lůžkovinami. Na terase je posezení s výhledem na vodní hladinu. Takže až bude chcát a kolem nuly, budete určitě na to chtít koukat.

  • 1x chatka se 2 lůžky…nazývejme ji Andělka
  • 2x chatky se 3 lůžky…nazývejme je Blaženka a Cecilka
  • 2x chatky se 4 lůžky…nazývejme je Deniska a Emilka
  • 2x chatky s 5 lůžky…nazývejme je Františka a Gábinkaa
  • 1x unimobuňka se 3 lůžky (bez dalšího vybavení)…nazývejme ji Zuzanka

Obětavci samozřejmě mohou spát v autě či ve stanu.

Instrukce: Nejdříve mi napište do komentářů v pozvánce na facebooku skupiny , kdo jede, a pište číslo včetně počtu rodinných příslušníků, které berete s sebou. Můžete i navrhnout, do jaké chatky byste chtěli. Když se nebude dostávat míst, budeme to řešit slučováním a přistýlkami (na karimatce). Neobjednávejte se sólo, neznáte heslo. A kdo nezná heslo, toho paní Langrová neubytuje. Ubytujeme se tak, abychom sladili potřeby všech zájemců.

Program: Sklípek a degustace vína proběhne v pátek 29.10. Ale víno lze pořídit do zásoby a degustovat už od příjezdu až po odjezd. Budeme tam více dnů, takže můžeme páchat výlety po okolí. Zejména pro odolné může být šňůra:

  • Velké Pavlovice – Vrbice – Kobylí – Mutěnice – Čejkovice
  • Lednice – Valtice – Sedlec – Mikulov

Když bude hezký počasí, klidně můžem jezdit na motorce. Když bude hnusně, přijedeme autem.

MotoUsínání 2 – Dolní Věstonice

Napsat komentář